Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
Final
PTS | PJ | |
Atenas | 30 | 10 |
Estudiantes | 30 | 11 |
Banda Norte | 30 | 11 |
Universidad NRC | 22 | 10 |
Centro Social (LH) | 22 | 10 |
C. D. El Ciclón (SB) | 19 | 10 |
Rosario FC | 16 | 10 |
Sp. Municipal | 14 | 10 |
Acción Juvenil (GD) | 13 | 11 |
Renato Cesarini | 11 | 10 |
Ateneo Vecinos (GC) | 7 | 10 |
Juventud Unida (RC) | 6 | 10 |
Toro Club (CM) | 3 | 11 |
Dep. Municipal (R) | 1 | 10 |
Granada (H) | 1 | 10 |
PTS | PJ | |
Acción Juvenil (GD) | 39 | 15 |
Toro Club (CM) | 38 | 15 |
Ateneo Vecinos (GC) | 28 | 15 |
Atenas | 27 | 15 |
Banda Norte | 26 | 15 |
Atl. San Basilio | 25 | 15 |
San Martín (VM) | 24 | 15 |
Lutgardis Riveros (AG) | 24 | 15 |
Lautaro Roncedo (AG) | 24 | 15 |
Everton Club (CM) | 23 | 15 |
Dep. Municipal (AM) | 16 | 15 |
Ind. Dolores (GC) | 15 | 15 |
Belgrano (VM) | 15 | 15 |
Estudiantes | 14 | 15 |
Atl. Adelia María | 14 | 15 |
Atl. Sampacho | 14 | 15 |
Centro Social (LH) | 13 | 15 |
Belgrano (CM) | 12 | 15 |
Dep. Río Cuarto | 11 | 15 |
C.C. Alberdi | 9 | 15 |
- Zona Centro | PTS | PJ |
Renato Cesarini | 23 | 9 |
Sp. Municipal | 22 | 10 |
Universidad NRC | 16 | 10 |
Correos y Telecomunic. | 16 | 9 |
Fusión FC | 10 | 9 |
Def. de Alberdi | 4 | 9 |
Rosario FC | 2 | 10 |
- Zona Norte | PTS | PJ |
Charrense FC | 29 | 11 |
Rec. Unión (O) | 18 | 11 |
Santa Paula (C) | 17 | 11 |
Juventud Unida (CB) | 14 | 11 |
Talleres (LA) | 8 | 11 |
Social Recreativo (R) | 7 | 11 |
- Zona Sur | PTS | PJ |
San Lorenzo (B) | 26 | 11 |
Herlitzka (LV) | 18 | 11 |
Granada (H) | 16 | 11 |
Juventud Unida (RC) | 11 | 11 |
Los Incas | 10 | 11 |
Confraternidad | 6 | 11 |
- Zona B | PTS | PJ |
San Telmo | 35 | 17 |
Defensores de Belgrano | 33 | 16 |
Colón (SF) | 31 | 16 |
Estudiantes | 30 | 19 |
Aldosivi (MdP) | 25 | 15 |
Gimnasia y Tiro (S) | 24 | 15 |
Nueva Chicago | 24 | 15 |
Atlanta | 22 | 15 |
Temperley | 20 | 15 |
Chaco For Ever | 19 | 16 |
Deportivo Madryn | 19 | 15 |
Deportivo Morón | 19 | 15 |
Gimnasia y Esgrima (M) | 17 | 15 |
Mitre (SdE) | 15 | 15 |
Defensores Unidos | 15 | 16 |
Almagro | 14 | 15 |
Atlético de Rafaela | 13 | 17 |
Almirante Brown | 12 | 16 |
Brown (A) | 8 | 15 |
- Zona 1 | PTS | PJ |
Dep. Barrio Quirno | 12 | 6 |
Everton Club (CM) | 8 | 6 |
Nelson T. Page | 7 | 6 |
Pabellón Argentino | 7 | 6 |
- Zona 2 | PTS | PJ |
Recreativo Estrellas | 15 | 6 |
Libertad | 8 | 6 |
Moto Kart | 7 | 6 |
Centro Social (LH) | 4 | 6 |
- Zona 11 | PTS | PJ |
Lautaro Roncedo (AG) | 10 | 4 |
Belgrano (B) | 6 | 4 |
C.C. Alberdi | 1 | 4 |
- Zona 13 | PTS | PJ |
Lambert | 13 | 6 |
Toro Club (CM) | 13 | 6 |
Dep. Municipal (AM) | 7 | 6 |
Villa Plomo | 1 | 6 |